USŁUGI

WDROŻENIA SYSTEMÓW DOZYMETRYCZNYCH

Firma DOZYMETRIS wdraża systemy dozymetryczne, które są projektowane i produkowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami użytkownika. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu wybieramy optymalne rozwiązania, opierając się na najważniejszej w ochronie radiologicznej zasadzie BEZPIECZEŃSTWA UŻYTKOWNIKA, która towarzyszy każdemu projektów.

KONSULTING

Zdajemy sobię sprawę, że w gąszczu rozwiązań dozymetrycznych specjalistom ds. zakupów bądź logistyki, którzy cenią sobie znalezienie konkretnego urządzenia bądź partnera biznesowego na rynku w relatywnie krótkim okresie czasu jest kluczową sprawą. Pomagamy zatem w wyborze optymalnego rozwiązania systemu dozymetrycznego.

MONTAŻ SYSTEMÓW DOZYMETRYCZNYCH

Posiadamy doświadczoną grupę specjalistów ds. dozymetrii oraz inżynierów, którzy zainstalują praktycznie dowolny system dozymetryczny na danym obiekcie. Pełnimy nadzór nad całością procesu montażu, począwszy od wytypowania optymalnej lokalizacji, a skończywszy na uruchomieniu i odbiorze systemu. Instalujemy systemy dozymetryczne różnych producentów, w tym m.in. firmy POLON-ALFA z Bydgoszczy.

SZKOLENIA

Organizujemy szkolenia, podczas których nasi eksperci związani od wielu lat z obszarem dozymetrii uczą prawidłowych praktyk pomiarowych oraz umiejętnego zachowania się w sytuacji podwyższonego poziomu promieniowania. Stawiamy przede wszystkim na praktyczną znajomość zagadnień, tak aby szkolony poznał i zapamiętał najważniejsze zasady pomiaru dozymetrycznego oraz poszukiwania materiału radioaktywnego.