BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKA W ZAKRESIE OCHRONY RADIOLOGICZNEJ JEST  FILAREM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

W dziedzinie ochrony radiologicznej zapewniamy bezpieczeństwo i doradzamy w zakresie doboru urządzeń dozymetrycznych już od ponad 10 lat.  Swoje doświadczenie budowaliśmy według filozofii "uczę się od lepszego". 

Podobnie jest dzisiaj - stawiamy na ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Wiedzą dzielimy się z użytkownikami, którzy szukają wsparcia merytorycznego w zakresie ochrony radiologicznej. Stawiamy na przyjazne a zarazem metodyczne podejście do każdego projektu, mniejszego i większego. ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE DO KONTAKTU.

W firmie DOZYMETRIS do każdego zapytania z zakresu ochrony radiologicznej podchodzimy z należną starannością i wybieramy optymalne rozwiązanie. Jest to możliwe, ponieważ naszym fundamentem jest doświadczona kadra ekspertów pracujących od wielu lat w obszarze dozymetrii, o następujących specjalnościach:

W zakresie obsługi klienta stosujemy najwyższe standardy profesjonalizmu, aby w sposób optymalny przekazać fachową wiedzę podczas szkolenia, przygotować wniosek do Państwowej Agencji Atomistyki oraz udzielić konsultacji przy wyborze odpowiedniego urządzenia dozymetrycznego. 

Potwierdzeniem uznania jest liczna grupa zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali

Posiadamy zezwolenie Państwowej Agencji Atomistyki nr D-22639 uprawniające do uruchamiania urządzeń wytwarzających promieniowanie jonizujące na terenie kraju: