BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKA W ZAKRESIE OCHRONY RADIOLOGICZNEJ JEST FILAREM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

Carousel imageCarousel imageCarousel image

W firmie DOZYMETRIS do każdego zapytania podchodzimy z należną starannością wybierając optymalne rozwiązanie. Jest to możliwe, ponieważ naszym fundamentem jest doświadczona kadra ekspertów pracujących od wielu lat w obszarze dozymetrii i ochrony radiologicznej, m.in:

  • inżynierowie,
  • specjaliści ds. dozymetrii i ochrony radiologicznej,
  • inspektorzy ochrony radiologicznej typu IOR-1 oraz IOR-3,
  • fizycy medyczni,
  • doktorzy nauk fizycznych,
  • specjaliści ds. zagrożeń hybrydowych typu CBRNe.

Wysokiej klasy specjaliści gwarantują skuteczne przekazanie fachowej wiedzy podczas szkolenia, przygotowania wniosku do Państwowej Agencji Atomistyki oraz konsultacji przy wyborze odpowiedniego urządzenia dozymetrycznego. Potwierdzeniem uznania jest liczna grupa zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali.

DOZYMETRIS to firma otwarta na tematy związane z szeroko pojętą problematyką ochrony radiologicznej i zagrożeń czynnikami masowego rażenia CBRNe (ang. chemical biological radiological nuclear explosive), które we współczesnym świecie stają się coraz większym wyzwaniem. Potrafimy znaleźć, wyprodukować bądź zapewnić dla naszego klienta element/produkt, którego akurat nie może znaleźć. Dzięki rozbudowanej siatce dostawców i wysokiej klasy specjalistów ds. zakupów pomagamy nawet przy najtrudniejszych tematach.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.