UZYSKANIE ZEZWOLENIE / ZGŁOSZENIA PAŃSTWOWEJ AGENCJI ATOMISTYKI

Świadczymy usługi przygotowania wniosku wraz z kompletem dokumentacji w celu uzyskania zezwolenia Państwowej Agencji Atomistyki lub przeprowadzenia audytu w zakresie wyboru odpowiedniej formy reglamentacji. Urządzenia typu X-ray wykorzystywane w przemyśle posiadają różną charakterystykę, parametry lub cechy fizyczne - wszystko to może wpływać na wybór prawidłowej formy prowadzenia działalności w narażeniu na promieniowanie jonizujące.

W przypadku wątpliwości czy dana placówka/ zakład pracy/ działalność podlega reglamentacji w świetle ustawy Prawo Atomowe pomagamy ustalić czy to działalność w warunkach narażenia na promieniowanie jonizujące, która podlega zezwoleniu, zgłoszeniu, powiadomieniu lub wyłączeniu. Wytłumaczymy z czym wiąże się każda z tych form reglamentacji oraz pomożemy krok po kroku, w uzyskaniu określonego poświadczenia organu nadzorczego, czyli Państwowej Agencji Atomistyki. W ramach udzielonego pełnomocnictwa możemy reprezentować danego klienta przed organem nadzorczym w celu uzyskania zezwolenia/zgłoszenia.

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej:

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKA W ZAKRESIE OCHRONY RADIOLOGICZNEJ JEST  FILAREM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI.

W dziedzinie ochrony radiologicznej zapewniamy bezpieczeństwo i doradzamy w zakresie doboru urządzeń dozymetrycznych już od ponad 10 lat.  Swoje doświadczenie budowaliśmy według filozofii "uczę się od lepszego". 

Podobnie jest dzisiaj - stawiamy na ciągły rozwój, zdobywanie wiedzy i poszerzanie horyzontów. Wiedzą dzielimy się z użytkownikami, którzy szukają wsparcia merytorycznego w zakresie ochrony radiologicznej. Stawiamy na przyjazne a zarazem metodyczne podejście do każdego projektu, mniejszego i większego. ZAPRASZAMY PAŃSTWA SERDECZNIE DO KONTAKTU.

W firmie DOZYMETRIS do każdego zapytania  podchodzimy z należną starannością wybierając optymalne rozwiązanie. Jest to możliwe, ponieważ naszym fundamentem jest doświadczona kadra ekspertów pracujących od wielu lat w obszarze dozymetrii i ochrony radiologicznej, m.in: 

Wysokiej klasy specjaliści gwarantują skuteczne przekazanie fachowej wiedzy podczas szkolenia, przygotowania wniosku do Państwowej Agencji Atomistyki oraz konsultacji przy wyborze odpowiedniego urządzenia dozymetrycznego. Potwierdzeniem uznania jest liczna grupa zadowolonych klientów, którzy już nam zaufali.